23.02.2007 :: 19:31
IMIENINY Z okazji, ze Wczoraj Chyba Nie Mam Imienin, ATK zyczyla mi: "no zapasu gumek! tych gumek.,.. i zeby z panią E. przeszlo, i pojawil sie boski facet (ahahub [czytaj od tyłu]), i eee zebys zawsze pameitala o mnie xD, i fajnych kozaczkow bialych albo gumowcow z okazji imienin xD, ktore moze masz moze nie xD" To tak cytując. Ciekawie jest moze nie miec imienin (kojarzy sie z Kubusiem Puchatkiem?). A tak ogolnie to dzisiaj dowiedzialam sie, ze jestem osoba, ktora usprawiedliwia innych, a sama sie uczy (matma). Coz, nie zauwazylam... Zaczynam (bycmoze) pisac ksiazke ze Szpilką. Nie byłoby w tym nic niezwyklego, gdyby nie fakt, ze chcemy pisac ksiazke historyczna. Moze kiedys ludzie bede sie z niej uczyc o dawnych kulturach. (marzenie) Ale i tak ja napiszemy, liczac, ze ktos kiedys to wyda i bedziemy slawne. Ach... ale bysmy panią E. zagieły... aż miło. Dzisiaj WZS, tradycyjnie bez pani E., mordował cupiala. Ale chyba jej sie podobalo. to dobrze. :) Oddalam sie, od komputera, zeby wytworzyc prezent dla cupiala... Pozdrawiam: pannę ATK, WZS, pannę Motylastą, wszystkich chorych i tradycyjnie tych, ktorzy skomentuja.