ŚNIEG!!!!!!!!!! i MRÓZ!!!!!!!!!!!!
uwielbiam to polacenie. z zaznaczeniem ze mroz to tak do -8, bo pozniej to w rece zimno.
wreszcie ferie i śnieg(!) tylko dlaczego tak wiejeeee...
dzisiaj zostalam brutalnie wyprowadzona na dwor (na zakupy), a skonczylo sie na noszeniu sanek dla Mary.
pan ze sklepu z pasmanteria chyba dopiero sie uczyl polskiego (sadzac po wschodnioeuropejskim akcencie). w kazdym razie nie zrozumial mojego pytania za pierwszym razem i musialam powtarzac mu dziesiec razy "Koraliki", jednoczesnie zaprzeczajac ruchem glowy kiedy pytal "Nici?". a na samym koncu tej konwersacji stwierdzil ze ma tylko takie malutkie. znow doznalam rozczarowania...
pod koniec spaceru wracalam przez parking udajac, ze snieg, ktory wciskal mi sie mokrymi kupkami do oczu i na szyje, wcale mi nie przeszkadza i ze wcale nie mokne. pozniej bylo suszenie i upragniony spokoj na wlasnym lozku z ksiazka w reku. Pani E. jeszcze nie wie, jak wdzieczna jestem jej za nowiusienką wersje "Kupców i ich żywostatkow cz.1 tom I." (dodam tylko, że do księgarni książka trafi w lutym. zatem dostapiłam zaszczytu. :wink: W sumie w całej książce interesuje mnie Amber. powiem tylko, ze ta osoba ma bardzo duzo wspolnego z panem Złocistym z dalszych trylogii.)
Nastepnie przykleiłam sie do kompa i siedze przy nim, rozmawiajac jednoczesnie o moralnosci powyzszej pani E.
Żeby nikt mi nie mówił, ze obgaduję ludzi, nie bede podawac szczegolow.

Ostatnio moje sny zbyt czesto sie sprawdzaja. denerwuje mnie to i nie wiem co z takim darem poczac.

wrrrau... ach, jak chciałabym przytulic ise do miękkiego futerka jakiegos kota... mrrr... albo zeby mnie ktos tak przytulił...

i jeszcze mnie wiki wyedukowała...

Tęsknię, a pani E. tylko mi o tym wszystkim przypomina. i traz jeszcze Amber...

"How much longer?"

Pozdrawiam



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.02.2007 :: 16:14 :: h82-143-161-82-static.e-wro.net.pl

amber

smiesznie? jak dla mnie to lekko zalosnie... ale tylko lekko, bo przeciez z glupoty tez sie mozna smiac.
12.02.2007 :: 21:22 :: xdsl-12883.wroclaw.dialog.net.pl

Epen

Ale smiesznie jest.
Czyż nie o to chodzi?
10.02.2007 :: 21:06 :: h82-143-161-82-static.e-wro.net.pl

amber

juz dawno s.rut miala z nami na ten temat porozmawiac i jakos jej jeszcze nie wyszlo. daruj sobie te zarty, kimkolwiek jestes. nikt juz w to nie wierzy.
10.02.2007 :: 21:01 :: h82-143-161-82-static.e-wro.net.pl

amber

tak, ala, naprawde bardzo latwo pomylić
10.02.2007 :: 21:00 :: h82-143-161-82-static.e-wro.net.pl

amber

tak ala naprawde bardzo latwo pomylić
09.02.2007 :: 18:00 :: xdsl-6349.wroclaw.dialog.net.pl

Butter

tez lubię snieg :) byłam sobie na nartach i było cudnie ! jesli chodzi o dogadywanie sie z tym ze Wschodu, to rzeczywiscie czasami cięzko idzie, bo niektóre słowa podobnie brzmia, a znaczą zupełnie co innego hehe Pozdrawiam
08.02.2007 :: 19:07 :: xdsl-12883.wroclaw.dialog.net.pl

Epen

Ej no sorry ta książka w księgarniach jest od poczatku stycznia!!
A Amber to Złocisty no to rzeczywiście ma wiele wspólnego.
07.02.2007 :: 11:27 :: azk101.neoplus.adsl.tpnet.pl

s.rut

my po feriach musimy porozmawiać o tym na katechezie tak nie może być niech was Pan Jezus kocha ! pewnie sie zastanwaisz skad mam adres bloga to ci powiem mam swoich informatorów w waszej klasie mam adresy blogów do wszystkich do ciebie panno wiktorio także! do panny wiktorii to osobno porozmawiamy!
31.01.2007 :: 21:12 :: h82-143-161-82-static.e-wro.net.pl

amber

helenka taka niewinna, jak ci sie wydaje, nie jest. ona tylko utrzymuje takie pozory. :P a wicia... coz, taki los. swiat jest brutalny.
pozdrawiam :)
30.01.2007 :: 00:26 :: auw8.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

Ja tez bardzo ciesze sie,ze sa juz ferie:)ale nie lubie zbytnio sniegu(no chyba ze jezdze wtedy na nartach:P).a ty Viki znow o tym samym..wiesz co jak ty mozesz tak demoralizowac ludzi..juz wicie zgorszylas i helenke takze:P
29.01.2007 :: 23:40 :: xdsl-13020.wroclaw.dialog.net.pl

czja

yeeeee.
mrrrr, vicky.
pamiętasz co Ci obiecałam xDDD?
buahahahha.
nienawidze sniegu!!!
dobrze, ze topnieje!!!
wrrrrr.!

hm. co jeszcze.
jak wymysle to wpadne i dopisze xD
a pamietaj.
jak przysnie ci sie to mow co nie xD
pzdr ^^

27.01.2007 :: 21:58 :: 217.116.110.185

viki

strzel sobie minete xd
Talk.pl :: Wróć