WALENTYNKI

niektorzy nazywaja je swietem murarzy inni milo wspominaja. a dla mnie to w sumie tylko rocznica, ale ja nie o tym.

Yennefer w miom i ep wydaniu byli całkiem, całkem. przepisowo sie poklocilismy, zeby za chwile dalej spokojnie porozmawiac. Ale ogolnie to byla radosna tworczosc... Ach i oczywiscie kiedy skonczyly wszystkie pary prezentowac swoje scenki, Ep nagle wymysliła coś dla nas. Normalnie nic tylko(...)

Było wspaniale. (..... ... .....)<- tekst zakropkowany. Jestem bardziej niz szczęśliwa, a niby to tylko osoba.

I zostałam włączona do grona piszących wspólnie z innymi. z tego tez się cieszę.

A dzisiaj, wyłącając lekcje, tez było wspaniale. Zwłaszcza na matematykach (dwóch ostatnich), kiedy siedziałyśmy razem, i zamiast słuchać rad dotyczących pisania egzaminu, rozmawiałyśmy (w drugiej ławce od Witrykusowej licząc). Najciekawsze było, że dialog składal się z fragmentów tekstów miłosnych obowiązkowo w języku angielskim.

Reszta dnia była już mniej przyjemna.

Ale i tak się cieszę. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy skomentują oraz:
Panią E.
Epen
Cupiała
wszystkich byłych i przyszłych
Czję
Czupura
Różyczkę i
Małego Księcia


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.02.2007 :: 19:13 :: h82-143-161-82-static.e-wro.net.pl

amber

coz, trudno zaprzeczyc...
23.02.2007 :: 19:24 :: xdsl-12883.wroclaw.dialog.net.pl

Epen

nic tylko pieprznąć się w głowę.
A ja przed Olką!!!
Satysfakcja mściwa :*
ja byłam naprawdę wpsaniałym Geraldem (ala farmer) nikt nie zaprzeczy!!!
23.02.2007 :: 18:52 :: h82-143-161-82-static.e-wro.net.pl

amber

a jaki masz ten adres, emila? bo obawiam sie ze nie mam nowego.
22.02.2007 :: 19:50 :: bbx28.neoplus.adsl.tpnet.pl

napisz jakąś new notkę?? u mnie już od dawna nowa ... może Ci się spodoba ... ;p pozdrawaim serdecznie
20.02.2007 :: 16:07 :: h82-143-161-82-static.e-wro.net.pl

amber

ty brzydalu! masz tyły i jeszce sobie odpoczywasz...
heh, zazdrosze spokoju....
;)
17.02.2007 :: 15:43 :: xdsl-6349.wroclaw.dialog.net.pl

Butterfly

Heh... Nie lubię walnietynek, ale ja nie o tym. Jeśli chodzi o szkołe, to sie nie wypowiem, bo mam tyły, zarówno intelekyualne, jak i towarzyskie ;) Dobra. Zbieram się, idę odpoczywać :D
Talk.pl :: Wróć